Hodvábne šaty na leto sú veľkou doménou mnohých skríň. Letné šaty La Sicilia spĺňajú všetky kritériá materiálovej exkluzivity. Hodváb a viskóza patria medzi vyhľadávané letné materiály a nesú úžasne vzdušné strihy.

Príkladom toho sú naše preslávené šaty Hortenzia. Hodvábne šaty na leto Hortenzia sú prototyp toho, ako fungujeme. Sú z luxusnej kolekcie Dolce Gabbana a môžeme hrdo povedať, že leto nemôže fungovať bez nich.

Letné hodvábne šaty a ich pôvod

30% je naša handmade produkcia. Šikovné ručičky žien nám šijú z hodvábu šaty Corleone, hodvábne luxusné letné šaty a kaftany, upravujeme šatstvo na želanie.. Naša práca handmade je precízna a nesie famózny luxus. Šaty na leto z materiálov ako je hodváb a viskóza poprípade aj hodvábny batist sú veľmi jemné na telo a hladia každý kúsok Tvojho tela.

Prečo sú naše luxusné hodvábne šaty na leto také vzácne?

70% prekupujeme zo všetkých krajín sveta.

Častokrát hľadáme ihlu v kope sena…

Hľadáme tieto hodváby v krajinách ako je Ázia, ďaleký východ, estónsko a Nórsko. Japonsko je tiež krajina luxusného hodvábu a v lete je tento hodváb unikátny materiál, keďže chladí. Japonský hodváb na letné šaty patrí medzi vyhľadávané produkty a nesie plnohodnotne pomenovanie toho najluxusnejšieho hodváby na letné šaty na svete. Roky práce nás naučili neprezrádzať nič o dodávateľoch, pretože nikto nemá produkty ako my. Na trhu fungujeme pár rokov a ako súkromné hobby máme látky celý život.

Letné šaty a ich obľúbenosť na slovenskom trhu vďaka materiálu hodváb

Na Slovensku sú obľúbené šaty na leto z hodvábu vďaka celebritám, ktoré nosia naše šaty La Sicilia. Prečo? Ľudia si radšej priplatia za kvalitu. Nemáme predsa na to, nosiť fastfashion modely z predražených umelých materiálov ako je polyester. Prosím, snažme sa aj letné šaty nosiť luxusne s kvalitou materiálu, ako je hodváb.

Naše knowhow je všímať si módne trendy a všímať si to, čo ľudia v lete ako aj vo všetkých ročných obdobiach potrebujú. Hodvábne letné šaty sú megaprodukt, vďaka ktorému zrieme k dokonalosti. Dokonalosť rovná sa profesionalita. Sme profíci (aj keď je to ťažké).

🙂 Profesionalita je v tomto svete prežitok, pretože hodváb na leto je sám o sebe profesionálny

Šaty na leto nosme s gráciou, honosom a neplytvajme lacnými materiálmi. Letné hodvábne šaty sú nenormálnym outfitom na prežitie prvej lásky a vášne, hodváb je štýl! (buďme štýlové)…!

Letné šaty značky La Sicilia vystihujú Tvoj štýl a Tvoju podstatu Tvojho bytia a existencie. Sú to famózne kúsky na leto aj s teniskami, doplnkami. Našu značku chceme presadiť do ulíc, pretože sme si vedomý luxusu a kvality našich letných šiat La Sicilia. Do práce, na párty, na svadbu či kar, družička a či nevesta? Naše letné šaty si oblečie každý! Bez rozdielu na rasu, náboženstvo, etnické rozdiely. Bohatí si kúpia hneď, menej bohatí si našetria. Luxusné hodvábne letné šaty La Sicilia pristanú každému!

Preto neváhaj a kúp si naše produkty.

Leave a comment