luxusné šaty la sicilia miluje aj celebritná fotografka petra ficová 3 - Luxusné šaty La Sicilia miluje aj celebritná fotografka Petra Ficová

Luxusné šaty La Sicilia si obľúbila aj fotografka Silvii Kucherenko a iných celebrít.

Ako sa vyjadrila Petra Ficová, fotografka Dary Rolins a mnoho známych osobností, ako aj Silvii Kucherenko- “chudák Oscar de la Renta v jej skrini…

Ako sa k nejdostali naše luxusné šaty La Sicilia?

Na fotení kampane značky La Sicilia so Silviou Kucherenko bola naša fotografka Petra Ficová…(samozrejme La Sicilia chce najlepších) – zbadala luxusné šaty La Sicilia ležať na posteli z 13.storočia a vraví: “ale to je vážne krásne. Fakt kvalitné. To z kade máte??”

Milujeme módu, luxusné šaty. Milujem krásu a vášeň….z vášne sú produkty a vášeň, zapálenie mám v povahe…

Milujem krásno, no nie viac ako ľudí….Boli sme vytvorení so zmyslom pre krásu, vytvorení na Boží obraz. Luxusné šaty značky La Sicilia sú toho odrazom.

Rozvíjajme si zmysel pre vášeň a krásu. Na to máme luxusné šaty La Sicilia

Siahni aj Ty po našich luxusných šatách La Sicilia a ver nám, že Tvoj look bude celebritný! Cítiš módu, cítiš luxus, cítiš štýl. Šaty La Sicilia sú Tvojím doplnkom pre smutné dni, rozveselia Tvoju dušu a urobia farby Tvojmu srdcu…

Farebnosť luxusných šiat nepozná u nás hranice. Materiály luxusných prvkov sú obzvlášť luxusné a famózne, skutočne celebritné.

Petra Ficová je toho svedkom. Takisto naša Silvia Kucherenko nosí naše modely. Materiály si veľmi pochvaľujú, pretože milujú luxus a aj šaty. Farebnosť a sviežosť sú ruka v ruke s luxusom. Modelky, ženy, ktoré milujú luxus sú toho svedkom. La Sicilia je znovuzrodením letných šiat a doplnkov, znovuzrodením sladkého objatia luxusu v podobe šiat.

Luxusných šiat nieje nikdy dosť!

Luxusných šiat nieje nikdy dosť. Famózne farby a materiály obľubujú aj slovenské celebrity. Milujeme luxusné šaty, celebritné looky, farebnosť, neskutočné materiály!

Leave a comment